Galerie poszczególnych Par Młodych. Indywidualizm i różnorodność.

W jaki sposób najlepiej rozpoznać dobrego fotografa? Cóż w ogóle oznacza dobry fotograf? Nie ma ściśle określonej definicji.

Podobnie jak z przedmiotami: pewne rzeczy się podobają lub nie. Każdy człowiek ma swoje indywidualne poczucie estetyki czy gust. Dla jednej osoby coś będzie ideałem piękna, podczas gdy druga przejdzie obok tego samego zupełnie obojętnie nie zwracając nawet uwagi.

Ważnym jest, aby nie dobierać fotografa ślubnego z przypadku. Poprzez przypadek rozumiemy także wykonanie dwóch lub trzech udanych sesji ślubnych i rozmieszczanie je na portalach internetowych celem reklamy i przyciągnięciem klientów.

Galeria internetowa fotografa powinna opierać się na wielu wydarzeniach. Powinna zawierać wiele czynników wpływających na jakość zdjęć. Różnorodność powinna gwarantować profesjonalizm fotografa w krytycznych chwilach. Nawiązują do gustów – galeria taka powinna trafiać w różne aspekty piękna. Każda Para Młoda poszukuje w zdjęciach czegoś innego. Bogate portfolio ślubne może zagwarantować to, że każda poszukująca Para Młoda znajdzie to czego poszukuje.

Przedstawiam Państwu poniżej kilka przykładowych ujęć sesji ślubnych poszczególnych Par Młodych. Postaram się nie tylko przedstawić momenty i chwile dobrej zabawy z poszczególnymi Parami, ale także podkreślić elementy techniczne jakie miały znaczenie i wpływ na wykonanie dobrego zdjęcia. Fotograf ślubny to nie tylko możliwości techniczne posiadanego sprzętu. To także umiejętność spojrzenia, ciągłe kreatywne myślenie o sytuacji, inspiracji i wymaganych parametrach nastaw. Zdjęcie ślubne nie może być przypadkiem. Fotografia ślubna ma być zachowaną, zaplanowaną sceną ukazującą niespodziewane emocje.

Rolą dobrego fotografa ślubnego jest zagwarantowanie tych wszystkich elementów. Pamiętajmy, taka chwila się już nie powtórzy, a pamiątka pozostaje na całe życie!

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z fotografią ślubną poszczególnych par!

Sesja ślubna Agaty i Jacka Sesja zdjęciowa Agnieszka i Marcin Sesja zdjęciowa Ewelina i Adam