Pełen zakres pakietów wraz z cenami znajdziesz w cenniku fotografii ślubnej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.


Głównie działam na terenie Bydgoszczy, ale nie stoi nic na przeszkodzie, aby dojechać do Państwa w dowolne miejsce województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego czy wielkopolskiego. Fotografia ślubna to nie tylko Bydgoszcz. Szczegóły możemy ustalić podczas niezobowiązującego spotkania „przy kawie”.

Uwielbiam wykonywanie zdjęć z tej wyjątkowej uroczystości. Każdy Ślub czy Wesele pomimo podobnego scenariusza różnie się całkowicie. To jest zawsze inne otoczenie, inni ludzie, inne zdjęcia. Każde wydarzenie to odnajdywanie nowych inspiracji, zachowywanie w kadrze elementów umykających w przeciągu sekund. Często oglądające efekt pracy jakim są zdjęcia ślubne można zauważyć niezwykłe kilkusekundowe momenty. Zatrzymanie takich chwil nie jest często możliwe do wykonania przez „fotografa weselnego z przypadku”.

Moją fotografię ślubną cechuje:

Targi Ślubne
Certyfikat uczestnictwa w „Targi Ślubne”

1. Jakość nie ustępująca nikomu na rynku (tytuł: „fotograf miesiąca” w ogólnopolskim serwisie fotografów ślubnych)

2. Atrakcyjna i przejrzysta cena bez ukrytych kosztów

3. Wybór albumów i fotoksiążek

4. Legalna działalność poświadczona rachunkiem, a poniższe elementy gwarantowane w umowie

5. Profesjonalizm – aparat nie pstryka zdjęć „z przypadku”, a robi dokładnie to czego w danym momencie oczekuję


Każde Wesele to jest indywidualnym wydarzeniem. Dzięki temu fotograf ślubny nie wpada w rutynę. Wie natomiast, gdzie ma się w danej chwili ustawić. Wie, czego może oczekiwać od zmieniającego się scenerii, nagłego ruchu i otaczającego go oświetlenia. Chwile takie nie mogą zaskakiwać. Na tym właśnie polega fotografia ślubna, a taki album z  jest najpiękniejszym i najważniejszą pamiątką takich uroczystości. 
 
Każdy klient posiada indywidualną osobowością z określonymi oczekiwaniami. Przeglądając zdjęcia kilkudziesięciu fotografów każdy poszukuje natomiast piękna i estetyki. Kwestia określonego piękna jest kwestią gustu, a o gustach się nie dyskutuje i nie krytykuje. Powstałe zdjęcia ślubne muszą jednak mieć odzwierciedlenie i spełnienie oczekiwań indywidualnych klientów.
 
Stylu nie można narzucać. Styl należy kreować. Kreowany styl może być dopiero akceptowalny przez Pary Młode. Profesjonalny fotograf potrafi współpracować z Parą Młodą. Pomimo wykreowanego stylu, indywidualnego spojrzenia, potrafi być komunikatywny, pomocny oraz – jak tylko to możliwe – rozluźniający atmosferę. To dzięki współpracy Pary Młodej z fotografem powstaje indywidualizm wynikający z charakteru i stylu. Bez takiej współpracy fotograf weselny nie istnieje.  
 
Poprzez tę profesję rozumiemy nie tylko zdjęcia powstałe w trakcie wesela. W skład fotografii wchodzą także zdjęcia plenerowe. Odrębna sesja plenerowa stanowi cudowne uzupełnienie zdjęć ślubnych. Sesja w plenerze stanowi odrębny element zabawy podkreślający ostatecznie bardzo dobrą współpracę i komunikację z fotografem kreując ostatecznie określone oczekiwania klientów.
 
Ravami Rafał Czyż fotografia ślubna Bydgoszcz 85-445, ul. Platynowa 27