Moje zainteresowanie fotografią stały się na tyle silne, iż postanowiłem połączyć przyjemne z pożytecznym świadcząc dla Państwa usługi w dziedzinie fotografii za rozsądną cenę nie obniżając przy tym jakości usług. 

Dysponuję bardzo dobrym pełnoklatkowym sprzętem firmy Canon wraz z serią obiektywów z najwyższej półki Canona. Nie będę wspominał o lampach, blendach, statywach i innych narzędziach pracy, które są podstawowym wyposażeniem każdego fotografa. 

 

Zapraszam do skorzystania z oferty.

Docenienie w ogólnopolskim serwisie fotografów ślubnych:

 

 

Ravami – to przede wszystkim fotografia ślubna. Zakres usług zdjęć weselnych oferowany jest przeze mnie praktycznie przez 10 lat. W tym czasie z usług skorzystało już kilkadziesiąt par. Wykonano kilkadziesiąt tysięcy zdjęć. Cały czas grono zadowolonych klientów jest poszerzane. 

To na co stawiam, to przede wszystkim indywidualizm, szeroki zakres oferowanych wariantów cenowych, jakość nie ustępująca na rynku konkurencji. Do wyboru mamy do dyspozycji szeroki zakres oferowanych albumów i fotoksiążek. 

Możliwe jest wykonywanie indywidualnych sesji zdjęciowych. Na sesję zdjęciową możemy umówić się ze swoimi dziećmi czy z przyszłą mamą w dowolnie zaplanowanym miejscu. Istnieje także możliwość wykreowania własnego portfolio przyszłym modelkom i modelom. 

Fotografia dziecięca jest wymagającym rodzajem fotografii ze względu na ruchliwość i niecierpliwość naszych pociech. Nie stanowi to oczywiście problemów, gdyż jako osoba pogodna potrafię chociaż na chwilę skupić uwagę danego malucha. Umiejętność „wstrzelenia” się w chwilę pozwala na wykonanie planowanego ujęcia. 

Fotografia ciążowa czy inaczej zwana brzuszkową jest bezcenną pamiątką w kolekcji zdjęć rodzinnych. Ten stan jest jedynym w swoim rodzaju i bardzo szybko przemija. Z jak wielką sympatią po latach patrzy się na zdjęcia naszych dzieci w Łonie Matki – tłumacząc naszemu dorastającemu maluchowi o fakcie jego istnienia na danym zdjęciu. 

Każda sesja zdjęciowe wykonywana jest w luźnej i sympatycznej atmosferze. Jest to przede wszystkim element miłej zabawy w połączeniu z wykonywaną pracą dając rewelacyjny efekt jakimi są wykonane zdjęcia czy zbudowane portfolio.