Galerie poszczególnych Par Młodych. Indywidualizm i różnorodność.

W jaki sposób najlepiej rozpoznać dobrego fotografa? Cóż w ogóle oznacza dobry fotograf? Nie ma ściśle określonej definicji.

Podobnie jak z przedmiotami: pewne rzeczy się podobają lub nie. Każdy człowiek ma swoje indywidualne poczucie estetyki czy gust. Dla jednej osoby coś będzie ideałem piękna, podczas gdy druga przejdzie obok tego samego zupełnie obojętnie nie zwracając nawet uwagi.

Ważnym jest, aby nie dobierać fotografa ślubnego z przypadku. Poprzez przypadek rozumiemy także wykonanie dwóch lub trzech udanych sesji ślubnych i rozmieszczanie je na portalach internetowych celem reklamy i przyciągnięciem klientów.

Galeria internetowa fotografa powinna opierać się na wielu wydarzeniach. Powinna zawierać wiele czynników wpływających na jakość zdjęć. Różnorodność powinna gwarantować profesjonalizm fotografa w krytycznych chwilach. Nawiązują do gustów – galeria taka powinna trafiać w różne aspekty piękna. Każda Para Młoda poszukuje w zdjęciach czegoś innego. Bogate portfolio ślubne może zagwarantować to, że każda poszukująca Para Młoda znajdzie to czego poszukuje.

Przedstawiam Państwu poniżej kilka przykładowych ujęć sesji ślubnych poszczególnych Par Młodych. Postaram się nie tylko przedstawić momenty i chwile dobrej zabawy z poszczególnymi Parami, ale także podkreślić elementy techniczne jakie miały znaczenie i wpływ na wykonanie dobrego zdjęcia. Fotograf ślubny to nie tylko możliwości techniczne posiadanego sprzętu. To także umiejętność spojrzenia, ciągłe kreatywne myślenie o sytuacji, inspiracji i wymaganych parametrach nastaw. Zdjęcie ślubne nie może być przypadkiem. Fotografia ślubna ma być zachowaną, zaplanowaną sceną ukazującą niespodziewane emocje.

Rolą dobrego fotografa ślubnego jest zagwarantowanie tych wszystkich elementów. Pamiętajmy, taka chwila się już nie powtórzy, a pamiątka pozostaje na całe życie!

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z fotografią ślubną poszczególnych par!

   
Para Młoda _ Solec Kujawski   Duży Fiat - Wesele Tuchola   Przepiękny majowy plener ślubny

Ślub w plenerze   Touń - sesja prze zachodzie Słońca   Plener - Myślęcinek, Park Hotel 

Parafia Maksymiliana Kolbego Osowa Góra - ślub   Kościół Apostołów Piotra i Pawła oraz Villa Calvados - Ślub i Wesele   Hotel Agat - Wesele

Sesja plenerowa Inowrocław plener   Ślub Osielsko, Gazdówka Wesele   Niewieścin Wesele

Sesja plenerowa Piechcin plener   Ślub Czyżkówko - plener Piechcin   Wyspa Młyńska plener

Ślub Dąbrowa Chełmińska - Unisław fotograf   Wesele Fordon Bydgoszcz   Lubostroń sesja ślubna

fotografia ślubna Solec Kujawski   fotograf ślubny w Toruniu   Wesele Białe Błota

Zatoka Wesele, plener Zawisza   ceremonia ślubna Bazylika ślub   restauracja Sowa wesele, plener Myślęcinek

ceremonia ślubna Runowo Krajeńskie   Zatoka Wesle   majowy plener ślubny

fotograf ślubny Brzoza Bydgoska