Wielkimi krokami zbliża się ten długo wyczekiwany i starannie planowany dzień – Dzień Waszego Ślubu. Fotograf ślubny RavamiJedyny, niezwykły i magiczny. Z wielką pieczołowitością ustalacie wszystkie, nawet najdrobniejsze szczegóły ceremonii i przyjęcia weselnego. Pragniecie, aby te cudowne chwile nie tylko pozostały w pamięci Waszej i Waszych gości, ale także, by zostały uchwycone i utrwalone na długie lata. Warto do nich wracać i przekazywać kolejnym pokoleniom. Tu z pomocą przychodzi fotografia ślubna, która daje dziś szereg możliwości stworzenia pięknych pamiątek z tego wyjątkowego święta.

Każda Para jest inna, więc i sesja fotograficzna nie może być standardowa, ale współgrająca z oczekiwaniami Młodej Pary i stylem całego wydarzenia. Doskonałe zdjęcia ślubne to nie zdjęcia przypadkowe, lecz takie, które zatrzymują te najbardziej niezwykłe, czasem trwające jedynie kilka chwil, momenty. To zdjęcia, które pozwalają uchwycić atmosferę ceremonii i przyjęcia oraz utrwalają szczegóły, tak istotne w tworzeniu oprawy całego wydarzenia.

Nieodłącznym element fotografii ślubnej jest sesja w plenerze, stanowiąca piękne uzupełnienie sesji ślubno-weselnej. Zdjęcia w plenerze wykonywane są najczęściej innego dnia, aby Para Młoda mogła pozować z pełną swobodą i w miejscu, które wymarzyła sobie jako idealne otoczenie dla utrwalenia początku ich wspólnej drogi życia.
Studio fotograficzne Ravami już od dekady specjalizuje się w wykonywaniu zdjęć ślubnych, które są spełnieniem marzeń Młodej Pary o pięknych pamiątkach z tego nadzwyczajnego dnia. Wyznacznikami usług Rovami są: pełen profesjonalizm, doskonała jakość, atrakcyjne ceny, a także szeroki wybór albumów i fotoksiążek. Nasi Klienci, w zależności od potrzeb, mogą wybierać spośród zróżnicowanych cenowo kilku pakietów usług. Studio Ravami działa przede wszystkim na terenie miasta Bydgoszcz i w okolicach, ale możliwy jest także dojazd w wybrane miejsce województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego bądź wielkopolskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!