Szanowni Państwo.

Rok 2023 jest dla mnie już dwunastym rokiem prowadzanie oficjalnej działalności fotograficznej skoncentrowanej na fotografii ślubnej. W tym czasie zaufało mi ponad 100 Par Młodych, wykonałem kilkaset tysięcy zdjęć w różnych warunkach oświetleniowych. Również Kuria Bydgoska wystawiła mi bezterminowe pozwolenie na wykonywanie zdjęć i filmów w obiektach sakralnych.

Co to wszystko oznacza? Oznacza to, że jeżeli poszukują Państwo profesjonalnego fotografa ślubnego na wesele – to jesteście w dobrym miejscu.

profesjonalny fotograf ślubny

Jakość usług profesjonalisty jest zdecydowanie inna niż multum-początkujących fotografów. Dodatkowo przychodzi mi na myśl też reklama: „rób zdjęcia telefonem jak profesjonalista”…. nie ma takiej opcji! Sprzęt, umiejętności, sposób bycia i zachowania musi być na odpowiednim poziomie. Jakość zdjęć jest zdecydowanie inna od osoby posiadającej odpowiedni sprzęt i umiejąca go odpowiednio użytkować zależnie od panujących warunków. Nie wspomnę o chwili i momentach jedynych w swoim życiu jakie fotograf ślubny powinien zachować z prostej przyczyny: już się więcej nie powtórzą.

Mój kalendarz weekendowy roku 2023 jest już lekko upchany. Jest jeszcze kilka wolnych terminów. Być może to Państwa data ślubu? Nie zaszkodzi zapytać. Przy odpowiednich terminach i pakietach istnieje możliwość negocjacji ceny.

Serdecznie zapraszam – bo możliwe – że już niedługo kalendarz będzie zamknięty.

Pozdrawiam